Competitie-indeling 2018-2019

BILJARTCLUB BUITENPOST e.o.   

 

 

 

 

 

Competitie-indeling 2018-2019. 

 Start op 3 september 2018

 

 

 

 

 

 

Moyenne september 2018 ( 25 beurten). 

 Aantal leden : 73. 

 

 

 

 

Bijgewerkt  t/m  9-7-2018.

 Groep A

Woensdagmorgen/Vrijdagmiddag

 

 

Nr.

Naam

LI

BA

 

Nr.

Naam

LI

BA

1

G. van der Land

63

41

 

8

L. Oldenburger

41

23

2

W. Hoekstra

62

31

 

9

R. van der Land

39

25

3

J. Bosma

53

31

 

10

J. Kemps

39

26

4

H. Meerding

50

35

 

11

H. van Veenendaal

39

29

5

A. Meerstra

49

34

 

12

J. de Haan

37

25

6

H. Postma   O

44

28

 

13

N. Hoekstra

37

31

7

L. Postma   X

43

25

 

14

S. Lautenbach

37

26

 Groep B

Maandagmorgen/Woensdagmiddag

 

 

Nr. 

Naam

LI

BA

 

Nr.

Naam

LI

BA

1

T. Rispens   X

35

21

 

9

G. Henstra

28

18

2

J. Groeneweg

34

21

 

10

E. IJlstra

27

17

3

R. Postma

33

25

 

11

P. Terpstra

27

18

4

H. Hiemstra

32

22

 

12

Kl. Elzinga

26

19

5

A. Lycklama à Nijeholt

31

19

 

13

W. van der Veen

25

15

6

R. Hoekstra   (woensdag)

31

19

 

14

F. van der Veen

24

16

7

J. Dorhout

30

19

 

15

W. Meijer   

24

15

8

U. Stellema

29

18

 

 

 

 

 

 Groep C

Maandagmiddag/Donderdagmorgen

 

 

Nr.

Naam

LI

BA

 

Nr.

Naam

LI

BA

1

R. Hoekstra   (maandag)

31

19

 

9

J. Hiddema  X

24

16

2

B. Kinderman

27

17

 

10

A. Bosma

23

14

3

E. Jongsma

26

21

 

11

W. Hoekstra

23

17

4

S. Ampatzidis

26

16

 

12

H. van der Linden

23

15

5

L. de Winter

25

18

 

13

S. Zuidersma

23

16

6

H. Risselada

25

15

 

14

J. Buma

21

13

7

W. van Kammen

24

14

 

15

F. Beiboer

21

12

8

J. van der Velde

24

15

 

 

 

 

 

 Groep D

Dinsdagmorgen/Donderdagmiddag

 

 

Nr.

Naam

LI

BA

 

Nr.

Naam

LI

BA

1

J. Geertsma

20

15

 

8

Th. Faber

16

11

2

R. Timmermans

19

11

 

9

A. Brantsma

16

11

3

Tj. Bosma

18

13

 

10

M. Kempenaar

16

8

4

A. Faber

18

12

 

11

D. Miedema

15

9

5

Tj. Veenstra

18

10

 

12

R. de Haan     X

15

9

6

L. Kuitert

18

12

 

13

C. de Bruin

15

10

7

A. Ozinga

16

9

 

14

Tj. Hiemstra

14

9

 Groep E

Dinsdagmiddag/Vrijdagmorgen

 

 

Nr.

Naam

LI

BA

 

Nr.

Naam

LI

BA

1

S. van der Veen  X

15

10

 

8

E. de Vries

12

7

2

Mevr. J. Postma

15

8

 

9

J. de Vries

12

6

3

C. Hatzmann

14

8

 

10

T. Zijlstra

12*

8*

4

J. Veenboer

14

7

 

11

H. Verheul   O

11

9

5

L. Dijkstra

13

7

 

12

H. Velvis

11

7

6

W. Bosscha

13

9

 

13

P. Roorda

9

6

7

B. IJsinga

13

8

 

14

E. Feenstra

9

5

Jounsgroep

Woensdagavond/Donderdagavond

 

 

Nr.

Naam

LI

BA

 

Nr.

Naam

LI

BA

1

S. van der Berg

90

 

 

2

D. de Bruin

39

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dinsdagmiddag/Vrijdagmorgen

 

 

X=groepsleider

 

 

 

*=Geschat moyenne nieuw lid

 

 

O=plv.leider en noteert de uitslagen

 

 

DIT  IS  EEN  VOORLOPIGE  INDELING  !!!!